Damarbetsbord sengustaviansk

Damarbetsbord sengustaviansk
Damarbetsbord sengustaviansk
Damarbetsbord sengustaviansk
Damarbetsbord sengustaviansk
Damarbetsbord sengustaviansk
Damarbetsbord sengustaviansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, sengustaviansk, mahognyfanerat, höjd 74,5, 52x39,5 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län

Skador

156068

2012-11-10