Damarbetsbord sengustavianskt
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARBETSBORD, sengustavianskt av stockholmskvalité, mahognyfanerat med lister i mässing, höjd 76,5, 59,5x38,5 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län
Dekorskador, lagningar
156069
2012-11-10