Damarbetsbord sengustavianskt

Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, sengustavianskt av stockholmskvalité, mahognyfanerat med lister i mässing, höjd 76,5, 59,5x38,5 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län

Dekorskador, lagningar

156069

2012-11-10