Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
CASSONE, Italien 1700-tal eller äldre, valnöt, höjd 54, 153x50 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län
Skador, lagningar, kompletteringar
156071
2012-11-10