Cassone ItaSien 1700-tal

Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal
Cassone ItaSien 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

CASSONE, Italien 1700-tal eller äldre, valnöt, höjd 54, 153x50 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län

Skador, lagningar, kompletteringar

156071

2012-11-10