Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 200 SEK
SEXTANT, "Emmanuel Mailagrida", Marseille, låda märkt R P Paillard, lådans mått höjd 11,5, 26,5x26,5 cm
Slitage och skador
156082
2012-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här