Sextant

Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 200 SEK

SEXTANT, "Emmanuel Mailagrida", Marseille, låda märkt R P Paillard, lådans mått höjd 11,5, 26,5x26,5 cm

Slitage och skador

156082

2012-11-10