Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKULPTUR, Aug Moreau (1834-1917): "Le Lever du jour", signerad Aug Moreau, brons på träsockel, höjd 73 cm
Skador, hål för el i sockel o huvud
156094
2012-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här