Skulptur Aug Moreau

Skulptur Aug Moreau
Skulptur Aug Moreau
Skulptur Aug Moreau
Skulptur Aug Moreau
Skulptur Aug Moreau
Skulptur Aug Moreau

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, Aug Moreau (1834-1917): "Le Lever du jour", signerad Aug Moreau, brons på träsockel, höjd 73 cm

Skador, hål för el i sockel o huvud

156094

2012-11-06