Erik Dietman akvarell
2012-11-11
156116
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DIETMAN, Erik (1937-2002): "Den talande tal tallen - nu slår jag en sjua till", signerad och daterad Erik Dietman 27/7 1977, akvarell, 40x29 cm