Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NATTDUKSBORD, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1950-tal, på hjul, ljus mahogny, höjd 84, 80x44 cm
Slitage
156140
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här