Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NATTDUKSBORD, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1950-tal, på hjul, ljus mahogny, höjd 84, 80x44 cm

Slitage

156140

2012-11-07