Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TITTSKÅPSVYER, 3 st, efter Nicolas de Poilly, delvis handkolorerade, ca 22x31,5 cm vardera, 2 st med gammalt glas
Fuktskador, slitage
156153
2012-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här