Tittskåpsvyer

Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITTSKÅPSVYER, 3 st, efter Nicolas de Poilly, delvis handkolorerade, ca 22x31,5 cm vardera, 2 st med gammalt glas

Fuktskador, slitage

156153

2012-11-11