Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DE SALA, Eugene (Danmark 1899-1987): Stilleben, signerad de Sala, olja på träpannå, 75x120 cm
156158
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här