Eugene de Sala olja

Eugene de Sala olja
Eugene de Sala olja
Eugene de Sala olja
Eugene de Sala olja
Eugene de Sala olja
Eugene de Sala olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DE SALA, Eugene (Danmark 1899-1987): Stilleben, signerad de Sala, olja på träpannå, 75x120 cm

156158

2012-11-07