Hans Viksten olja

Hans Viksten olja
Hans Viksten olja
Hans Viksten olja
Hans Viksten olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Modell framför röd gardin, signerad och daterad H Viksten 61, olja på duk, 90x62 cm

156162

2012-11-07