Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Modell framför röd gardin, signerad och daterad H Viksten 61, olja på duk, 90x62 cm
156162
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här