Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SEZAKI, Haruo (född 1907): "Vitemölla"- strandbild, signerad o daterad Sezaki -54, olja på duk, 27x35 cm
Zustandsbeschreibung
156164
2012-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner