Sezaki olja

Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SEZAKI, Haruo (född 1907): "Vitemölla"- strandbild, signerad o daterad Sezaki -54, olja på duk, 27x35 cm

Zustandsbeschreibung

156164

2012-11-07