Erland Cullberg

Erland Cullberg
Erland Cullberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 172x140 cm, oramad, ihoprullad

skador, veck, färgbortfall

156177

2012-11-09