Vilstol efter Le Corbusier

Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier
Vilstol efter Le Corbusier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILSTOL, "LC4", efter Le Corbusier, stålram och benställning i svart stål, dyna i svart skinn, längd 160 cm

Hårt slitage, skador på lädret

156197

2012-11-08