Förgylld väggpendyl gustaviansk
Closed
2012-11-12
156217
| Sold for | 12 500 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
VÄGGPENDYL, gustaviansk, signerad Hans Wessman, Stockholm (1736-1805), helslag
Smärre skador, pendel defekt