Ansgarius Börjesson olja

Ansgarius Börjesson olja
Ansgarius Börjesson olja
Ansgarius Börjesson olja
Ansgarius Börjesson olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJESSON, Ansgarius, (1900-tal): "Backen blommor, signerad Ansgarius Börjesson 44, olja på pannå, 38x45 cm

156272

2012-11-08