Elias Erdtman olja
2012-11-08
156273
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Fiskeläge, signerad E. Erdtman, olja på pannå, 30x48 cm