Lasse Åberg Musse Pigg

Lasse Åberg Musse Pigg
Lasse Åberg Musse Pigg
Lasse Åberg Musse Pigg
Lasse Åberg Musse Pigg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, färglitografi, 68/90, 97x72 cm

156290

2012-11-13