Aksel Kjersgaard byrå

Aksel Kjersgaard byrå
Aksel Kjersgaard byrå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark 1950-60-tal, teak, tre lådor, brännmärkt AKSEL KJERSGAARD ODDER MADE IN DENMARK No 34, höjd 60, 78x38 cm

Slitage

156298

2012-11-07