Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark 1950-60-tal, teak, tre lådor, brännmärkt AKSEL KJERSGAARD ODDER MADE IN DENMARK No 34, höjd 60, 78x38 cm
Slitage
156298
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här