Ernst Norlind oljemålning
2012-11-13
156336
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORLIND, Ernst (1877-1951): Sjöfågel, signerad och daterad EN -44, olja på pannå, 40x45 cm