Henning Hougaard oljemålning

Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOUGAARD, Henning (1922-1995): Domherrar i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 45x65 cm

156338

2012-11-08