Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): (2) Exotiska växter, signerade K. A. Pehrson -84, provtryck, varav en numrerad 62/385, färglitografier, bladstorlek 54x44,5 resp 63x45 cm

Hanteringsveck

156353

2012-11-08