Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): (2) Exotiska växter, signerade K. A. Pehrson -84, provtryck, varav en numrerad 62/385, färglitografier, bladstorlek 54x44,5 resp 63x45 cm
Hanteringsveck
156353
2012-11-08