Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MYLLYKANGAS, Aino (född 1948): "Nattserenad", signerad och daterad Aino Myllykangas 1991, 16/60, färgetsning, 10x10 cm
Zustandsbeschreibung
156357
2012-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner