Aino Myllykangas färgetsning

Aino Myllykangas färgetsning
Aino Myllykangas färgetsning
Aino Myllykangas färgetsning
Aino Myllykangas färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

MYLLYKANGAS, Aino (född 1948): "Nattserenad", signerad och daterad Aino Myllykangas 1991, 16/60, färgetsning, 10x10 cm

Zustandsbeschreibung

156357

2012-11-08