Tallrikar i porslin Kina

Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått med gulddekor, diameter 23 cm

Skador i form av nagg och sprickor

156374

2012-11-07