Skål på fot Erik Höglund "Chribska"

Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL på fot, signerad och daterad E. (Erik) Höglund Chribska -92, höjd 18 cm

156382

2012-11-07