Mastiff oljemålning

Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning
Mastiff oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mastiff, otydligt signerad o daterad Albert Munk 1890, olja på duk, 61x51 cm

156383

2012-11-09