Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
COULDERY, Horatio Henry (1832-c.1893): Mops med katt, signerad, olja på pannå, 15x24 cm
Ramskador
156406
2012-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här