Meret Oppenheim litografi

Meret Oppenheim litografi
Meret Oppenheim litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPPENHEIM, Meret (1913-1985): Caché - trouvé, signerad och numrerad 7/75, färglitografi, bladstorlek 70x49 cm

156413

2012-11-09