Väska i 14 k guld

Väska i 14 k guld
Väska i 14 k guld

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

VÄSKA, 14 k guld, Tyskland, total vikt ca 320 g, LACKASK, lock med broderi, föreställande en häger
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.

Skador, bygel med inskription

156446

2012-11-10