Väska i 14 k guld
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
VÄSKA, 14 k guld, Tyskland, total vikt ca 320 g, LACKASK, lock med broderi, föreställande en häger
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.
Skador, bygel med inskription
156446
2012-11-10