Birger Lundquist tusch
Valmis
2012-11-09
156458
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
LUNDQUIST, Birger (1910-1952 ): I ateljén, signerad och daterad 1947, tusch, 31x31 cm