Pistoltrombon

Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PISTOLTROMBON, med flintlås, pipa med oktagoanlt kammarstycke, smedstämplar, längd 50 cm

Skador och slitage

156475

2012-11-08