Värja

Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, 1800-tal, för ämbetsman, förgyllt fäste med kavelplattor av pärlemor, svart skinnbalja med två mässingsbeslag, längd 79 cm

Lagningar

156483

2012-11-08