Värja

Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VÄRJA, 1600-tal, tveeggad klinga, järnfäste med njurformad parerplåt, längd 87 cm

korrosion, skador

156486

2012-11-08