Stolar Kai Kristiansen

Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen
Stolar Kai Kristiansen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1960-tal, Kai Kristiansen

Smärre slitage

156492

2012-11-11