Jaques Villon färglitografi

Jaques Villon färglitografi
Jaques Villon färglitografi
Jaques Villon färglitografi
Jaques Villon färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): Komposition, signerad och daterad Jacques Villon -57, 134/400, färglitografi, bildyta ca 51x43 cm

156529

2012-11-20