Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Kustlandskap, signerad och daterad Evald Kallstenius 1934, olja på duk, 46x65 cm
156538
2012-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här