Ilkka Pärni oljemålning

Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Landskapsmotiv, signerad och daterad I. Pärni 1979, olja på pannå, 50x60 cm

156604

2012-11-09