Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAVN, Johannes (1922-1991): Kustmotiv, signerad ch daterad J. Ravn -86, olja på pannå, 39x54,5 cm

156623

2012-11-09