Stellan Lindblad olja
2012-11-09
156659
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LINDBLAD, Stellan (1944-98): Ansikten, osignerad, olja på duk, 74,5x115 cm