Fat i porslin Kina

Fat i porslin Kina
Fat i porslin Kina
Fat i porslin Kina
Fat i porslin Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 35,5 cm

Fotringsnagg

156669

2012-11-10