Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): 2 st, Skärgård, signerade Bert Håge Häverö, numrerade, daterade -77, litografier, 45x37,5 cm vardera

156685

2012-11-10