Bert Håge Häverö litografier
Vollendet
2012-11-10
156686
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): 2 st, Skärgårdsmotiv, signerade Bert Håge Häverö, numrerade, litografier, 37x45 cm vardera