Bert Håge Häverö litografier

Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): 2 st, Skärgårdsmotiv, signerade Bert Håge Häverö, numrerade, litografier, 37x45 cm vardera

156686

2012-11-10