Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, 93/300, färglitografi, bladmått 45x54 cm, oramad
156688
2012-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här