Schantz litografi

Schantz litografi
Schantz litografi
Schantz litografi
Schantz litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, 93/300, färglitografi, bladmått 45x54 cm, oramad

156688

2012-11-12