Schantz litografi
Valmis
2012-11-14
156690
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, 86/300, färglitografi, bladmått 45x54 cm, oramad