Karl-Axel Pehrson färglitografi
2012-11-10
156695
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -79, 96/385, färglitografi, 58x40 cm