Byrå i valnöt

Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt
Byrå i valnöt

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, omkring 1900, delvis fanerad i valnöt, höjd 75, 86x53 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, smärre yskador

156713

2012-11-12