Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, omkring 1900, delvis fanerad i valnöt, höjd 75, 86x53 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas, smärre yskador
156713
2012-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner