Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WALLNER, Thure (1888-1965): Fåglar vid sädeskärve, signerad Th. Wallner, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x41cm

156715

2012-11-10